FLOW PROJEKTY

Finanse I Konsulting I Zarządzanie
Usługi FLOWNapisz do FLOW

Firma

Nasza Misja

Misją FLOW jest świadczenie wysokiej jakości usług doradczych i szkoleniowych, ukierunkowanych na wsparcie Klientów w rozwoju i osiąganiu sukcesu biznesowego.

Wizją FLOW jest umacnianie pozycji firmy, kojarzonej z profesjonalizmem, wysoką jakością usług i partnerstwem, dzięki ciągłemu zapewnianiu najwyższej jakości merytorycznej, wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w trakcie doradztwa i szkoleń oraz obsługi Klienta gwarantującej jego satysfakcję.

 

Wspieramy klientów w generowaniu innowacyjnych projektów, pomagamy nawiązać współpracę z jednostkami badawczymi, piszemy wnioski o dofinansowanie, prowadzimy i rozliczamy projekty, które uzyskały dotację lub ulgę podatkową. Szkolimy firmy w zakresie prawidłowego przygotowania, realizacji i rozliczenia pozyskanych dotacji.

Właścicielka firmy mgr inż. Beata Piątek, prowadzi FLOW od 2009 r. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej (Budownictwo), Wyższej Szkoły Biznesu NLU (Controlling), Eastern Kentucky University, USA (stypendium Georgetown University, USA). Jest również managerem projektów wg metodyki PRINCE2®, pełnomocnikiem funduszy europejskich TUV NORD, audytorem systemu ISO 14001 oraz ISO 50001, trenerem biznesu MATRIK oraz tłumaczem języka angielskiego branżowego (Uniwersytet Jagielloński, uprawnienia Naczelnej Organizacji Technicznej).

W 2015 r. została powołana na członka Komisji Oceny Projektów przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

  • pozyskiwanie dotacji i zarządzanie projektami firm, jednostek administracji publicznej oraz NGO,
  • opracowanie analiz, raportów, studiów wykonalności, biznesplanów, planów rozwoju,
  • rozliczanie pozyskanych dotacji i pożyczek preferencyjnych,
  • opracowanie dokumentów programowych (np. dla Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy),
  • prowadzenie szkoleń i wykładów(np. Studium Zarządzania Funduszami Europejskimi AGH w Krakowie),
  • współpracaz ekspertami branży finansowej, ochrony środowiska, ICT, BHP oraz jednostkami badawczymi.

Akredytacja FLOW

Firma FLOW posiada akredytację PRINCE2 Accredited Training Organisation, która potwierdza wysoki standard i wiarygodność świadczenia usług doradczych i szkoleniowych firmy.

Skuteczność FLOW

FLOW skutecznie pozyskuje finansowanie zewnętrzne, szkoli, doradza i konsultuje projekty dla klientów z całej Polski. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług i efektywności firmy są dotychczas pozyskanie środki i zrealizowane projekty dla KLIENTÓW  z różnych branż.

Poufność informacji

Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższe standardy poufności powierzonych danych. FLOW zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji uzyskanych od Klienta w związku z wykonywanymi usługami doradczymi i szkoleniowymi.

Wsparcie w rozwoju klienta

FLOW zapewnia aktywne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz inspirujemy firmy do rozwoju i kreowania innowacji. Publikujemy artykuły o dotacjach, grantach, pożyczkach z programów Unii Europejskiej 2014 – 2020, programów krajowych na stronie  BLOG FLOW.

Wyślij zapytanie

ul. Mickiewicza 7a     32-400 Myślenice

507 119 029

flow@flowprojekty.eu

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym będzie FLOW Projekty Szkolenia Beata Piątek . Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Formularz kontaktowy