Dotacje ZUS 2024

Program Dofinansowania Płatników 

 

Termin składania wniosków 26.02 – 27.03.2024

 

Zadzwoń

JAK POZYSKAĆ DOTACJĘ ZUS 2024

Program Dofinansowania Przedsiębiorstw skierowany jest do firm, które opłacają składki ubezpieczeniowe.  Celem programu jest poprawa warunków pracy i obniżenie ryzyka wypadków i chorób zawodowych. W ramach programu można otrzymać dotację do 300 000,00 zł .  

DOTACJA ZUS 2024 WYDATKI

Program Dofinansowania Przedsiębiorstw ZUS to szansa na pozyskanie dotacji do 300 000 zł na projekty inwestycyjne i doradcze. Przedstawiamy katalog zakupów inwestycyjnych i doradczych, które mogą być finansowane z dotacji ZUS.

PROJEKTY FLOW

Przedstawiamy opisy przykładowych projektów, które uzyskały dofinansowanie z Program Dofinansowania Przedsiębiorstw ZUS. Firma FLOW była odpowiedzialna za opracowanie wniosku wraz załącznikami oraz poprawne rozliczenie dotacji.

Zapraszamy do współpracy!

ul. Mickiewicza 7a

32-400 Myślenice

507 – 119 – 029

flow@flowprojekty.eu

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym będzie FLOW Projekty Szkolenia Beata Piątek . Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy